Jak działają nasze dostawy?

 

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom Kalisza, realizujemy dostawy wszystkich naszych produktów z dostawą pod drzwi. Zamówienia dostarczamy wyłącznie w obrębie Kalisza +-3km.

Koszt dostawy to 10zł

W przypadku dostawy do dalszych miejscowości, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

 

Produkty mogą Państwo zamówić :

·      Online

·      Telefonicznie

 

Zamówienia złożone do godz. 15 staramy się realizować jeszcze tego samego dnia. Zakupy dostarczymy po zamknięciu sklepu stacjonarnego ( w tygodniu od 16 do 18, w soboty od 14 do 16 ). Ilość i dostępność produktów zwłaszcza popołudniu, może być mocno ograniczona, zatem zachęcamy do składania zamówień na dzień kolejny lub z samego rana :)

 

 

 

 

Preferujemy w przypadku zamówień telefonicznych (po zadzwonieniu do Nas) wysłanie SMS z dokładnym zamówieniem, Imieniem i adresem. Państwa dane podane w SMS( zgodnie z ochroną danych osobowych) są całkowicie bezpieczne i chronione.

 

 

W trakcie kompletowania zamówienia, w przypadku braku jakiegokolwiek produktu, poinformujemy o tym.

 

Po skompletowaniu zamówienia przez Nas, poinformujemy o całkowitym koszcie do zapłaty, wysyłając SMS, bądź telefonicznie

 

Płatności dokonujemy po dostarczeniu zakupów pod wskazany adres Kartą bądź w miare odliczoną gotówką

 

Artykuły chemiczne podane na stronie mają charakter wyłącznie poglądowy. Jako że cały czas pracujemy nad stroną , w niedługim czasie będzie możliwość zamówienia online :)

 

 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty osobiście,telefonicznie oraz internetowo!